ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת חולדות בגג רעפים

הדברת חולדות בגג רעפים – שומרים על הגג נקי ממזיקים

אילו מזיקים בדרך כלל אנחנו מוצאים בגגות רעפים, איך מדבירים חולדות שהתרבו בגג, למה ואיך בכלל מגיעות חולדות לגג שלכם, כיצד למנוע את הגעתן להבא וכמה עולה הדברת גג רעפים? את כל התשובות נחשוף בפניכם כבר עכשיו.

מתי הייתה הפעם האחרונה שבה עליתם לעליית הגג שלכם ובדקתם מה הולך שם? אנחנו בטוחים שעבר מאז זמן רב, ובמשך כל התקופה שבה נמנעתם מלבדוק את החלל הזה, ייתכן שנמצאו שם מזיקים שונים שאתם שמים לב אליהם ולנזקים שהם עשו רק כעת. בדרך כלל אנשים מקדישים תשומת לב לנושא זה רק כשהם חושדים שיש להם חולדות על הגג, אך מומלץ לבדוק את שלמות הרעפים ואת עליית הגג מדי שנה כדי לוודא שאין שם נזקים שיכלו לאפשר חדירה של מכרסמים, או מזיקים באופן כללי שהפכו את האזור לביתם. מצאתם סימנים למזיקים? הזמינו אותנו – חברת הדברה סנטר – לצורך הדברה של הגג במחיר משתלם. אנחנו נגיע כבר עכשיו כדי לסקור את הגג שלכם ולהדביר אותו, לא משנה איזה מזיק נמצא בו. הרימו אלינו טלפון ואנחנו כבר בדרך אליכם.

 

הדברת מכרסמים בגג רעפים
מתחייבים למחיר הכי זול
הדברת חולדות על הגג מחיר מ-300 ש"ח
טיפול בחרקים, צרעות ומכרסמים
אחריות על כל הדברה בכתב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

 

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת גג רעפים נגד מכרסמים

אילו מזיקים מצריכים הדברה בגג?

אף על פי שהגג אינו קרוב לאדמה כמו שאר חלקי הבית ואין למזיקים הרבה אפשרויות להגיע אליו, הוא בהחלט יכול להפוך לכר פורה למזיקים, כל עוד התנאים מאפשרים זאת. אז אילו מזיקים מגיעים לגגות ומצריכים מכם ביצוע הדברה בגג? הנה כמה מהנפוצים ביותר שבהם אנחנו נתקלים:

√ מכרסמים: עכברים וחולדות מחפשים מקום בטוח שבו יוכלו להסתתר ולהתרבות, וגג הרעפים מאפשר זאת, על אף גובהו. חולדות יכולות לטפס על קירות עם שליכט, מרזבים ועצים, וכך להגיע לגג שלכם. מאחר שהם מתרבים מהר מאוד וסביר להניח שתגלו אותם מאוחר יחסית, יהיה לכם קשה מאוד להיפטר מהם באופן עצמאי, ותצטרכו עזרה של לוכד עכברים.

√ חרקים: כמעט כל סוג של חרק יכול להימצא בגג, כולל כמובן עכבישים שטווים שם קורים, אולם בדרך כלל החרקים שבגג מתלווים למכרסמים, מכיוון שהם מוצאים את מזונם שם בגללים שלהם. חרקים יכולים להימשך לסביבת הגג גם אם יש לכלוך רב שתקוע במרזב, ובמקרים אחרים, בהם אתם מאחסנים למשל בגדים בעליית הגג, גם זה יכול להוות גורם שמושך עשים לצורך העניין. גם טרמיטים יכולים להימצא בגג עם קורות עץ, אולם הם לרוב מגיעים מהאדמה וצריך להדביר אותם שם.

√ צרעות: אמנם מדובר בחרק, אך יש לציין אותו בנפרד משאר החרקים, מכיוון שזה מזיק מסוכן ביותר שיוצר קנים בגגות רעפים לעיתים קרובות מאוד – במיוחד בחודשי האביב והקיץ בישראל. אם נתקלתם בקן צרעות בגג שלכם, אל תנסו להתמודד איתו לבד והזמינו מיד חברת הדברה מקצועית שתדביר אותו בשבילכם.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  הדברת חולדות בגג רעפים – איך זה נעשה?

  כשמדובר בחרקים קל מאוד להדביר אותם – פשוט צריך לרסס. אך מה בנוגע לחולדות? איך אפשר להדביר אותן? האם ריסוס יעזור? התשובה היא לא, מכיוון שלא מרססים חולדות. הדברת חולדות בגג רעפים נעשית באחת משתי דרכים – לכידה או חיסול עם פיתיון מורעל. אנחנו תמיד מעדיפים ללכוד את המכרסמים, מכיוון שזו שיטה הומאנית הרבה יותר להיפטר מהם.

  עם זאת, זה לא תמיד מתאפשר, ואם הכמות שלהם גדולה מאוד, הדברת חולדות בגג רעפים תיעשה בעזרת פיתיונות מורעלים. את הפיתיונות לא זורקים סתם כך בעליית הגג, אלא מציבים אותם באופן מבוקר בתוך תיבת האכלה, אליה נכנסים המכרסמים ובה הם ניזונים מהפיתיון המורעל. כדי למשוך אותם לאותו פיתיון במהירות אנחנו הופכים אותו לאטרקטיבי עוד יותר עם חמאת בוטנים. תוך יומיים-שלושה כל החולדות שבעליית הגג מתות, וכל שנותר לעשות זה לפנות את הפגרים שלהן.

  טיפול במכת חולדות בעליית גג

   

  שמעתם רעש של חולדה על הגג? אל תתעלמו מכך

  רבים מופתעים לגלות שיש חולדות בגג שלהם, ולכן לא חושדים בכך שרעשי הכרסום שהם שומעים בבית הם למעשה חולדות בעליית הגג. עם זאת, אסור להתעלם כששומעים רעש של כרסום בגג, וצריך להזמין הדברת מכרסמים כמה שיותר מהר, לפני שיתרבה ללא בקרה. אך למה הוא הגיע מלכתחילה? מסיבה אחת פשוטה – הוא יכול. כדי לוודא שחולדות לא יגיעו לגג שלכם, עליכם לוודא שלא תהיה להם דרך לעלות אליו.

  תמונה של חולדה בגג

  חולדה בגג

   

  עכברים בגג רעפים – איך למנוע מהם לחזור ולעלות לגג?

  ברגע שבו עכברים וחולדות מגיעים לגג שלכם, קשה מאוד לגרום להם לעזוב. לכן אם הם כבר הגיעו, כמובן שצריך להדביר אותם, אך מראש עדיף למנוע את הגעתם. גם אחרי שמבצעים הדברת חולדות צריך לבצע מספר פעולות כדי לוודא שהבעיה הזו לא תחזור על עצמה:

  1. איטום הגג: ככל שהגג שלכם יהיה אטום יותר ויכיל פחות חריצים ואזורים שדרכם יכולים לחדור מכרסמים, כך תראו פחות עכברים בגג רעפים.

  2. גזימת ענפי עצים: אם יש עצים גבוהים עם ענפים שקרובים לגג, מומלץ לגזום אותם, מכיוון שהם מהווים גשר עבור העכברים מהעץ אל הגג שלכם.

  3. צביעת קירות חיצוניים עם צבע חלק: העדיפו שהקירות החיצוניים של הבית שלכם ייצבעו בצבע חלק, שלא יאפשר למכרסמים לטפס עליו. שפריץ על קיר חיצוני למשל הוא חביב מאוד על עכברים וחולדות, כשביכולתם לטפס עליו ללא שום בעיה.

   

  כמה עולה הדברה של גג רעפים?

  עלות ההדברה משתנה על פי סוג המזיק שמדבירים בגג וכן כמות המזיקים שצריך להתמודד איתם, כשמשתנה זה משפיע בעיקר במקרה של מכרסמים. להדברת קן צרעות למשל תשלמו בסביבות 250-600 ₪, ואילו להדברת מכרסמים תשלמו בין 400-800 ₪.

  נכתב על ידי

  יהונתן הלל - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 2257

  יהונתן הלל הוא בעלים של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה לדירות ושטחים פתוחים מספר 2257.

  יהונתן מדביר מוסמך כבר למעלה מ-15 שנה במגזר הפרטי והעסקי