ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברה לגינה

הדברה לגינה – להרחיק את המזיקים הלא רצויים אחת ולתמיד

מתי ההדברה בחצר היא הכרחית, כיצד מתבצעת בשטח ההדברה, אל מי יש לפנות כדי שיבצע זאת וגם כמה זה עולה? תשובות לשאלות אלו ונוספות כאן, לפניכם.

 

הזמינו הדברת גינה מכל סוגי המזיקים והמכרסמים
הדברה בגינה מהיום להיום מחיר מ-200 ₪
שיטות הדברה ירוקות ומתקדמות
שימוש בחומרי הדברה מאושרים
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברה לגינה

באילו מקרים הדברה לחצר היא הכרחית?

לכולנו חשוב לחיות בסביבה נעימה וראויה למגורים. הדבר רלוונטי הן לבית שלנו, לחלקו הפנימי, והן לחלק החיצוני שלו, לאותה חצר, גינה או מרפסת. מזיקים לא רצויים, כמו נמלים, מכרסמים ואפילו צרעות ומעופפים שונים, יכולים לגרום לנזק משמעותי לצמחייה בחוץ, לפגוע אפילו בריהוט הגן שלנו שבחצר וכמובן להוות טרדה של ממש, כאשר אנו מבלים בחוץ. חלק מאותם מזיקים נחשבים למסוכנים מאד, עקרבים למשל וחלק, שאמנם לא יכולים לפגוע בנו, יכולים להותיר מאחוריהם סימנים מכוערים. שירותי הדברה לחצר ולגינה הם הדרך להיפטר מאותם מזיקים ולהחזיר למרחב החיצוני, שצמוד לבית שלנו, את המראה הנעים ואת התחושה שבה אנו מעוניינים. הדברה סנטר מעמידה לרשותכם פתרונות הדברה בהתאמה מלאה המותאמים לחצר ולגינה. הצוות שלנו יגיע ישירות אליכם ויבצע את עבודת ההדברה על הצד הטוב ביותר.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  כיצד נקבעת שיטת הדברה בגינה?

  שיטת ההדברה בגינה או בחצר הצמודה נקבעת בהתאם לסוג המזיק. יחד עם זאת, ברוב המקרים ייעשה שימוש בריסוס מיוחד, על פי המזיק עצמו, ריסוס המבטיח את הרחקתו של אותו מזיק מהגינה אחת ולתמיד. ישנם כיום סוגים רבים של ריסוסים וחומרי הדברה ירוקה, העומדים בתקנים הנדרשים מטעם משרד הבריאות, ומבטיחים פגיעה מינימאלית במקום, כמו גם בשגרת החיים, כאשר לעיתים ייעשה שימוש בכמה שיטות הדברה להשגת התוצאה הרצויה. במקרים אלה ייתכן ושיטה אחת לא תשיג את המטרה, בשלב ראשוני, ותביא להרחקת המזיק, מה שיצריך שימוש בשיטה נוספת מיד לאחר מכן. מסיבה זו ישנה חשיבות רבה מאד באיתור המזיק ומאפייניו, כמו גם בהתייחסות לתנאי השטח עצמם.

   

  אילו שיטות של הדברה לגינה נפוצות כיום?

  הדברה לגינה היא תנאי הכרחי, כאמור, לשמירה על סביבה נעימה ובטוחה. הנה שיטות הדברת הגינות המקובלות כיום, בהתאם למזיקים נפוצים:

  המזיק בגינה שיטת ההדברה
  יקרונית התאנה הדברת גינה על ידי ריסוס באמצעות חומרים חזקים המרחיקים אותה מהעצים ומונעים את התרבותה.
  נמלים חומר הדברה מיוחד נגד נמלים בצורת ג'ל, המבטיח תוצאות לטווח הארוך. חזק יותר מריסוס נגד נמלים, שבו ניתן להשתמש באופן עצמאי, אך במקביל כזה שאיננו פוגע בדיירים וגם לא בחיות המחמד, המסתובבות חופשי בחצר לעיתים.
  צרעות חומר ריסוס מיוחד נגד צרעות, המאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה: צרעון של סאסאטק אגש"ח בע"מ או דיפטרון א.ס של אר.פי.סי החברה להדברה.
  עקרבים הדברה של עקרבים נעשית תחילה תוך התייחסות למקורות המזון שלהם, ולכן כוללת חיסול ג'וקים, נמלים ועוד. בשלב השני ריסוס ישיר של עקרבים, הרלוונטי במקרים בהם ריסוס מקורות המזון לא הביא להרחקתם.
  מכרסמים – חולדות ועכברים פיזור פיתיונות מורעלים בנקודות שונות בגינה (עם שימוש בתיבות האכלה) וגם בפתחי הביוב והרחקת הפגרים לאחר מכן.
  עכבישים ריסוס נגד עכבישים בשילוב פיתיונות ג'ל מורעלים כדי להגיע לתוצאות הרצויות וכמה שיותר מהר.

   

  כמה עולים שירותי הדברה בגינה?

  עלות הדברה לגינות נקבעת בהתאם לסוג המזיק שנמצא וגם השטח שבו נדרשת ההדברה. באופן כללי מדובר בעלות שנעה בין 200 ₪ ל-600 ₪, בין אם מדובר על הדברת מעופפים למיניהם, חרקי דשא למשל, מכרסמים ועוד.

   

  הרחקת מזיקים מהחצר – אך ורק בעזרת המומחים!

  זיהיתם קן של נמלים בחצר, עכברים או אולי עקרב אחד או שניים? זה הזמן ולקרוא למומחים שיבצעו בגינתכם הדברה מקצועית, ומוטב כמה שיותר מהר. הדברה סנטר מבטיחים לכם מענה מדויק ובחירה נכונה של שיטת ההדברה תוך התייחסות לסוג המזיק הנמצא. מדביר מומלץ מטעמנו ידאג להגיע אליכם בהקדם, לאתר את המזיק הלא רצוי ובהתאם לבצע את ההדברה הנדרשת לו. כל זאת כדי להרחיק את המזיק מהגינה שלכם אחת ולתמיד ולהבטיח לכם, לילדים שלכם, לחיות המחמד שלכם ולכל אלה השוהים בחוץ, סביבה נעימה ובטוחה.

  נכתב על ידי

  יהונתן הלל - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 2257

  יהונתן הלל הוא בעלים של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה לדירות ושטחים פתוחים מספר 2257.

  יהונתן מדביר מוסמך כבר למעלה מ-15 שנה במגזר הפרטי והעסקי