ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת זבובונים

הדברת זבובונים במטבח או באמבטיה – 100% הצלחה!

זבובונים הם מעופפים קטנטנים ומזיקים מאוד. קצב הריבוי המהיר שלהם מחייב תגובה מידית ובעיקר מקצועית – של מדבירים עם ניסיון נרחב בסילוק המטרד הספציפי הזה. הדברה סנטר פועלת בתחום ההדברה כבר יותר מ-15 שנים ובהתאם ביצעה עבור לקוחות רבים הדברת זבובונים מוצלחת בעסק, בבית, בגינה ובמוסדות ציבור. אנחנו משתמשים רק בחומרים שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה, מעניקים אחריות מלאה על כל עבודה ומתחייבים למחירים נמוכים.

 

הזמינו טיפול מקיף נגד זבובונים במטבח או באמבטיה
ריסוס נגד זבובונים מחיר החל מ-250 ש"ח
הדברת כל סוגי הזבובונים: זבובי ביוב, זבובי תסיסה, זבובי פירות
אחריות על כל הדברה בכתב
כניסה לבית שעה אחרי הריסוס
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת זבובונים בבית ובגינה

אילו זבובונים מגיעים לבתים ולעסקים?

הזבובונים חיים באופן עקרוני בשטחים פתוחים, אבל במקביל נמשכים גם אל הבתים, החנויות, המסעדות ומקומות נוספים שבהם יש תנאים נוחים מבחינתם.

בעיקר ניתן להיתקל ב-3 סוגים של זבובונים:

1. זבובי פירות במטבח – זבובונים שניזונים מפירות בשלים או רקובים. הנקבה של זבוב הפירות מטילה ביצים בתוך פירות אלה, ותוך זמן קצר בוקע מהן הדור הבא של הזבובונים. באופן טבעי כדאי לבצע הדברת זבובונים קטנים עוד לפני הרבייה, אם כי מדבירים מנוסים יודעים לטפל גם בביצי זבובונים.

2. זבובי תסיסה – סוג זה של זבובונים, שנראה כמו ברחשים שחורים, אוהב במיוחד פירות הדר. בנוסף הם אוהבים מקומות לחים וחמימים, ולכן בין השאר הם נמשכים אל העציצים במרפסת. הזחלים של זבובי התסיסה ניזונים מהשורשים של הצמחים וגם מונעים מהם לספוח את חומרי ההזנה שלהם, ולכן נוכחות של זבובונים בעציץ עלולה להוביל למותם של הצמחים.

3. יתושי עש – זבובונים עם כנפיים בצבע אפור או חום ובגודל של מילימטר עד שלושה. הם נמשכים גם כן למקומות הלחים, וחלקם עוקצים ואפילו עלולים להעביר מחלות.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  האם אפשר למנוע כניסת זבובונים לבית או לעסק?

  אחרי שיודעים למה הזבובונים נכנסים לחלל כזה או אחר, אפשר לנסות להפוך אותו לפחות אטרקטיבי עבורם. בפרט כדאי להימנע מהשארת פירות רקובים חשופים ולהשתדל לאוורר את כל החללים, כך שלא תשרור בהם לחות. המלצה נוספת היא לוודא שאין רטיבות באף מקום.

  בכל מקרה חשוב להבין שאין דרך להבטיח בית שאין בו גורמי משיכה לחרקים. אם הם הגיעו גם אליכם חשוב להזמין חברת הדברה שיודעת בדיוק איך נפטרים מזבובונים קטנטנים.

   

  באילו חללים בבית מתבצעת הדברת זבובונים?

  בדרך כלל עיקר המאמץ להיפטר מהזבובונים הוא המטבח. הנזק שחרק זה עלול לגרום לצמחים מחייב במקרים רבים הדברה גם בחצר ו/או במרפסת, וכמו כן תתבצע במידת הצורך הדברה של זבובונים באמבטיה (חלל לח מטבעו, ולכן אטרקטיבי עבור זבובי תסיסה).

   

  איך מדבירים זבובונים קטנים במטבח או בכל מקום?

  √ אם מדובר על זבובונים במטבח ההדברה תתבצע באמצעות ריסוס, ובפרט של הקירות. החומר שבו משתמשים נקבע בהתאם לסוג הזבובונים. בחדרי רחצה הריסוס יתבסס על חומרי הדברה ללא ריח, ובחצר חשוב להקפיד על ריסוס יסודי בעזרת חומרים שלא יזיקו לצמחיה.

  עבור זבובי תסיסה הפתרון כולל במרבית המקרים גם שימוש בדפי דבק שעליהם חומר שמושך את החרק. עוד אופציה היא מלכודות חשמליות מסוגים שונים.

  √ אם הזבובנים אצלכם בבית הם יתושי עש, חובה לבצע גם הדברת זבובונים בביוב מפני שבמקרים רבים זהו המקור להגעה שלהם.

   

  איך נפטרים מזבובים קטנים במטבח?

  המודעות הגבוהה לנזקים שעלולים להיגרם גם לבני אדם עקב חשיפה לכימיקלים בעייתיים מעלה במקרים רבים את השאלה איך מדבירים זבובונים בלי סיכון מיותר. גם המודעות הגבוהה לחשיבות צמצום הפגיעה בסביבה תורמת למגמה המובהקת של העדפת הדברה ירוקה.

  הדברה בשיטה ירוקה היא כל פעולה שמבוססת על חומרים ידידותיים לסביבה או על פעולות ללא ריסוס (כמו למשל שימוש בדפי הדבק). במיוחד מומלצת האופציה הזו לטובת הדברת זבובונים בגינה. מדבירים שמקפידים ללמוד כל הזמן ולהתעדכן יודעים להשתמש בחומרים מתקדמים ושיטות חדשניות באפקטיביות מרבית – וכך גם להרחיק את הזבובונים וגם להבטיח לכם שקט נפשי מרבי.

   

  טיפול בזבובונים בעקבות רטיבות

  אחרי הדברת זבובונים בבית או בחצר בגלל רטיבות (או כמובן בעסק ובעצם בכל מקום), המדבירים של הדברה סנטר יעזרו לכם לצמצם את הסיכוי להגעת זבובונים חדשים בעתיד. בפרט תקבלו המלצות איך להרחיק זבובונים שמגיעים בגלל רטיבות, כדי שלא תצטרכו לסבול מהנוכחות המציקה שלהם. השירות ניתן כאמור באחריות מלאה, בזמינות גבוהה מאוד ובמחירים משתלמים בכל רחבי הארץ.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח