הזזת קן יונים

תוכן עניינים

הזזת קן יונים והרחקה לצמיתות – במחיר משתלם

האם יש סכנה בהזזת קן היונים, למה מומלץ לעשות את זה עוד לפני שהיונים מטילות בקן ביצים והאם הזזת קן יונים מספיקה כדי לוודא שהיונים לא יחזרו? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

בכל סביבה עירונית יש יונים, ומסיבה טובה. הן מוצאות מזון בשפע על המדרכה, ויש להן לא מעט אזורי מסתור בין כל הבניינים והבתים שפזורים ברחובות. בנוסף לכך, הן מוצאות בעיר הרבה מקומות נוחים לקינון, כשביניהם ניתן למנות מרפסות שירות, מעקות, אדני חלונות, מזגנים חיצוניים וגגות. הבעיה היא שכל קן שנמצא בסביבתכם המידית עלול לסכן אתכם במחלות ואת ביתכם בקרציוני יונים, ולכן מומלץ להימנע מזה על ידי הזזת קן יונים. אנחנו בחברת הדברה סנטר נעזור לכם בכך במחיר זול ומשתלם, ואיתנו תוכלו להיות בטוחים שהיונים לא יחזרו עוד לקנן אצלכם. הרימו אלינו טלפון, קבלו הצעת מחיר וכבר נהיה בדרך אליכם

✔️ הזמינו העברה של קן יונים כולל חיטוי
✔️ מחיר הכי זול – בהתחייבות!
✔️ סילוק קן יונים ושחרור גוזלים בטבע
✔️ הזזת קן ממרפסת שירות, מסתור כביסה ועוד
✔️מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הזזת קן יונים כולל חיטוי

העברת קן יונים – האם זה בכלל מומלץ?

אין כל חשש להזיז את קן היונים, מכיוון שהיונים הן לא ציפורים נקמניות, כמו למשל עורבים. אין שום סיבה שהיונים ינסו לפגוע בכם אחרי שנזיז את הקן שלהן, והן פשוט יצטרכו לחפש מקום אחר כדי לקנן בו. עם זאת, במידה ויש גוזלים בקן, צריך לחכות עם ההעברה שלו. זאת מכיוון שעל ידי הזזת הקן אנחנו למעשה נידון את הגוזלים למות, ונעדיף להימנע מכך. על כן אנחנו ממליצים לכם לפקוח עין על האזורים המועדים לקני יונים – על גבי מזגנים חיצוניים, במרפסות שירות ומחוץ לחלונות – כדי שניתן יהיה לפנות אותם בזמן ולפני שנהיה מאוחר מדי.

 

ליצירת קשר השאירו פרטים

 

למה כדאי לפנות את הקן לפני בקיעת הביצים?

ההמלצה שלנו היא לא לחכות, ולפנות את הקן באופן מידי. אמנם יהיה הרבה יותר הומאני לחכות עד שהביצים יבקעו, אך צריך יהיה לחכות גם עד שהגוזלים יתעופפו, ועד שזה יקרה, קרציוני יונים כבר יגיעו. ברגע שהגוזלים יעזבו, הקרציונים יחפשו מקור מזון אחר ויחדרו לביתכם. לכן כדאי להיפטר מהקן עוד לפני שכל זה קורה, על מנת להקדים תרופה למכה.

 

לא מספיק להזיז – צריך גם להרחיק

הבעיה עם יונים היא שלא מדובר ביצורים חכמים במיוחד, וכשמזיזים להן את הקן, הן לא מבינות את הרמז. אפילו אחרי הזזת קן יונים ממרפסת שירות, יתכן שהיונים יחזרו וינסו שוב להקים קן חדש באותו מקום. לכן צריך להזמין חברת הדברה לא רק כדי להזיז את הקן, אלא גם כדי להתקין אמצעים להרחקת יונים, כשבמקרה של מרפסת השירות תהיה זו רשת להרחקת יונים. יש לנו עוד אמצעי הרחקה נוספים שבהם אנחנו משתמשים במקרים אחרים, כמו למשל דוקרנים לאדני חלונות. כך או כך, נוכל לסלק את הקן והיונים מסביבתכם לצמיתות בעזרת אמצעים שכבר הוכיחו את עצמם ואת יעילותם.

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

לקוחות ממליצים