ייעוץ חינם

055-970-5872

הדברת חולדות בביוב

מה עושים אם יש חולדה בביוב ולמי קוראים?

בכל מקום שבו חיים בני אדם, חיות גם חולדות, אך לאו דווקא בדיוק באותם ״בתים״. בעוד שלנו יש בתים מעל פני האדמה, החולדות יכולות לחדור גם מתחתיה, ובפרט להגיע לביוב ולהתרבות שם. משם הן מגיעות בסופו של דבר גם לבתים שלנו, ניזונות מכל מה שהן יכולות למצוא, ומשאירות את הגללים שלהן שיהיו לנו למזכרת.

זה לא מצב נורמלי, ואם זה קורה לכם, אנחנו בחברת הדברה סנטר נוכל לסייע לכם להיפטר מהחולדות. נסביר לכם כבר עכשיו איך הן הגיעו, איך מדבירים אותן, איך למנוע אותן להבא וכמה זה אמור לעלות לכם.

 

רוצים להיפטר מחולדות בביוב?
הזמינו מדביר מנוסה מעכשיו לעכשיו
איתור חולדות ובחירת שיטת הדברה מתאימה

הצבת פיתיונות, התקנת שסתום אל-חוזר בביוב
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

 

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

חולדות בביוב

 

איך חולדות הגיעו לביוב?

בדרך כלל התשובה היא פתחי הניקוז, ולעיתים גם פתח הביוב עצמו אם הוא נשאר פתוח. ובכל זאת יש גורמים נוספים שמושכים את החולדות דווקא לביוב שלכם, וזה יכול להיות למשל ערמות זבל שנחות בסביבת פתח ניקוז, צמחייה שופעת בסביבה שמספקת מסתור גם במהלך היום, או פשוט תנאים אידיאליים שמאפשרים לחולדות לצאת מהביוב, למצוא שלל ולחזור אליו. בדרך כלל זה מעיד על כך שיש הרבה חולדות בביוב ולא רק אחת, כי הן ככל הנראה מתרבות שם.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איך למנוע חולדות בתוך הביוב?

  קשה לשלוט על גורמים שחיצוניים לבית שלכם, כמו הביוב. אם לא תדבירו באופן קבוע, יכול להיות שיגיעו חולדות נוספות, אך בהחלט יש מספר דברים שתוכלו לעשות כדי לצמצם את האפשרות שזה יקרה או שיגיעו דווקא לביוב שלכם:

  1. שמירה על הניקיון: החולדות נמשכות לערמות זבל, במיוחד אם יש שם מזון עבורן. הן גם מספקות להן מסתור מושלם בזמן שהן אוכלות, ולכן הן נוטות להתרבות באזורים בביוב שקרובים למקורות שכאלה.

  2. טיפוח הגינה: דאגו שהגינה שלכם תהיה מטופחת ולא תאפשר לחולדות להסתתר בה. זה ימנע מהן לחדור לביוב דווקא בסביבת הבית שלכם.

  3. התקינו שסתום אל-חוזר: אם הבעיה לא נפתרת, ודאו לפחות שהחולדות לא יוכלו לחדור לביתכם דרך האסלה. שסתום אל-חוזר הוא פתרון זול ומושלם לבעיה הזו.

   

  איך להדביר חולדות בביוב?

  השיטה הנפוצה ביותר לטיפול בבעיה היא על ידי הצבת פיתיונות רעילים מצופים פוליאתילן ישירות בתוך הביוב. הפיתיונות מושכים את החולדות לאכול מהם, ומכילים מרכיבים שמובילים לחיסול החולדות לאחר העיכול. אם יש כמות גדולה מאוד של חולדות, אנחנו מציבים גם פיתיונות מעל לאדמה, בתוך תיבות האכלה ייעודיות למכרסמים. במידת הצורך אנחנו חוזרים לרענן את הפיתיונות, בהתאם לרמת הנגיעות שהתגלתה בביוב.

   

  כל כמה זמן צריך להדביר את הביוב?

  מומלץ להזמין מדביר אחת לזמן מה כדי לוודא שהבעיה לא תחזור על עצמה ובמיוחד אם זה נוטה לקרות לעיתים קרובות. ההמלצה הכללית היא להזמין חברת הדברה פעם בשנה לצורך בדיקה ובמידת הצורך הדברה, ואם מדובר באזור תעשייתי או מסחרי, עדיף אפילו פעמיים בשנה. אם אתם מבחינים בסימנים כמו גללים של חולדות או אם אפילו רק ראיתם חולדה מתהלכת ברחוב בשעות החשכה, תוכלו להיות בטוחים שיש חולדות בתוך הביוב ושצריך לטפל בהן.

   

  מה מחיר הדברת חולדות בביוב?

  עלות ההדברה מתחילה ב-300 ש״ח, והיא תלויה במספר גורמים, ביניהם חומרת הנגיעות והאם הן הגיעו לביתכם או לא, כלומר האם נדרשת גם לכידה. במחיר זה כלול גם ביקור נוסף לצורך מעקב וביצוע פעולות נוספות במידת הצורך – אנחנו לא מסיימים את העבודה עד שכל החולדות מושמדות!

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח