ייעוץ חינם

055-970-5872

נמלים בקירות

מצאתם נמלים בקירות הבית? אנחנו כבר בדרך אליכם!

שיירת נמלים היא מראה נפוץ מאוד בבתים. מעט הפעמים שנראה נמלה אחת בודדת כי הן תמיד עובדות יחד לאותה מטרה, הבאת אוכל לקן הנמלים. שיירות נמלים הן מטרד רציני בבית ואם מדובר בנמלים עוקצות, הבעיה היא כבר גדולה יותר. רובנו רוכשים תרסיס שמיועד להשמדת נמלים, רואים אותן מתות בפועל לאחר השימוש בו ויום למחרת רואים שוב שיירת נמלים חדשה. דבר זה נובע מחוסר ההכרות שלנו עם חייה של הנמלה ומה צריך לעשות כדי לעצור את הנהירה אליכם הביתה. אחד המקומות שאנו לא צופים לראות בהם נמלים הוא קירות הבית, נמלים בקירות זו תופעה קיימת ונפוצה. הדברת נמלים מקצועית היא בדיוק מה שאתם צריכים על מנת להיפטר מהצרה הזו בבית שלכם.

 

הזמינו הדברה נגד נמלים בקירות חיצוניים או פנימיים
אחריות בכתב על כל הדברה
טיפול בעזרת ריסוס והצבת פיתיונות ג'ל
שימוש בחומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת נמלים בקירות הבית

למה נמלים נוהרות לבית שלכם?

כל יעודן של הנמלים הוא לאסוף אוכל עבור קן הנמלים והמלכה שלו. בשל כך, משימתן העיקרית היא מציאת אוכל יחד עם חברותיהן. פירורים, זירעונים ושאריות אוכל הן בדיוק מה שהן מחפשות וזה נמצא בשפע בבתים. בתים שדואגים לא לאכול בחדרים, לא יראו נמלים בחדרים בדרך כלל, אך במטבח, היכן שיש אוכל, אתם תראו שיירות על השיש ללא הפסקה. מתי בכל זאת תראו נמלים בחדרים? כאשר הקן נמצא בקרבת מקום. נמלים בקירות הבית הן נמלים שהקן שלהן נמצא במחילה שיצרו בקיר ומשם הן מגיעות לכל חלקי הבית.

 

שביל ההליכה של הנמלים, הסוד להדברתן

כמו שאמרנו, אנשים רבים מבצעים ריסוס בעזרת תרסיס, רואים את הנמלים מתות ועדיין הן מגיעות אליכם בשיירות. לא הרבה יודעים, נמלים מסמנות שביל הגעה אל האוכל וכך חברותיהן יודעות לאן ללכת ואיפה עובדים כרגע. הן אוספות אוכל בשיירה עבור המלכה שתטיל עוד ביצים. הדרך הנכונה להדברת נמלים היא לאתר את שביל ההליכה שלהן ולראות לאן הן הולכות כדי להביא אוכל וגם לאתר את הקן ואת המלכה. הדברת נמלים בקירות, השמדת הקן והשמדת המלכה תמנע הגעה נוספת שלהן אל הבית. הקפדה על ניקוי פירורים באזורי הבית, יגרום להן להבין שאין עבורן אוכל במקום זה והן יחפשו במקום אחר.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  איך נמלים נכנסות לקירות הבית?

  קירות הבית נראים לנו כדבר קשיח שלא ניתן לחדור אותו, אך הנמלים הקטנות בהחלט חודרות אותו בין החריצים שלו. כאשר אנו רואים נמלים בקירות, זה אומר שבסוף השביל, בפינות הקיר, ליד הפנלים או בחריצים המחברים בין הדלתות לקיר נמצא קן נמלים שאליו הן נוהרות עם האוכל. חורים קטנים בקירות וברובע של הריצוף הם מקומות מצוינים לקיני נמלים. כמו כן, לעיתים נמלים בקיר מגיעים מהמעטפת החיצונית של המבנה. נמלים בקירות החיצוניים למעשה מחפשות חריצים על מנת להיכנס אל הבית, שם מחכה להן מזון זמין.

   

  סוגים מיוחדים של נמלים בקירות הבית

  נמלים עם כנפיים בקיר נראות כמו זן חדש של נמלים, אך חשוב לדעת כי לא מדובר על זן חדש, אלא על נמלים בזמן הרבייה. אם ראיתם אצלכם נמלים מכונפות, חשוב להזמין מדביר במהרה כי הנמלים האלו בקרוב יעמידו צאצאי נמלים חדשות וקינים חדשים. זה בדיוק הזמן שהן מחפשות את מקום מושבן כמלכות ומקום ההטלה החדש של הנמלים שלהן. קירות הבית ומחילות שבהן, הם מקום מצוין לבניית קן נמלים כי לנמלים החדשות יהיה מקום עשיר במקורות מזון איכותיים.

   

  אמבטיה – מקום מצוין להתיישבות של נמלים על הקיר

  נמלים בקיר האמבטיה הוא מראה נפוץ. הנמלים מגיעות לקירות האמבטיה בגלל הלחות שטובה להן. כמו כן, נמלים עוקבות אחר ריח מתוק של אוכל. מוצרי ההיגיינה כמו שמפו ומרכך הם בעלי ריח מתוק והם מושכים אותם בדיוק כמו שאוכל מושך אותם, לכן זה ממש לא פלא למצוא נמלים באמבטיה. הדברה מקצועית בבית תטפל גם באזור האמבטיה ובקינים שאולי התפתחו בה.

   

  הדברת נמלים על הקיר עם מדביר מוסמך 

  אם מצאתם נמלים מסוגים שונים בקירות הבית או בעוד מקומות בבית, הדברת נמלים מקצועית היא מה שאתם צריכים. נגד נמלים בקירות טיפול מקצועי צריך להתבצע רק על ידי מדביר מומלץ ומקצועי שידע לזהות את השבילים של הנמלים בבית וישמיד את הקינים. הדברה איכותית נגד נמלים היא הדברה יסודית בה המדביר מוצא את כל קיני הנמלים ומדביר אותן לטווח ארוך. רק מציאת קיני הנמלים תביא לטיפול נכון ואיכותי בנמלים שמגיעות לבית שלכם.

   

  איך לדאוג שהנמלים לא יחזרו?

  אם אתם רוצים שלאחר ההדברה לא יגיעו אליכם שוב נמלים, עליכם לדאוג למספר דברים חשובים. לאחר כל ארוחה, גם אם היא סביב השולחן, תדאגו לנקות אחריכם בתום הארוחה בצורה יסודית. בכל יום תדאגו לרוקן את פח הזבל ואם הוא מתמלא לאורך היום, פנו גם כמה פעמים ביום. כמו כן, אריזות פתוחות של  מוצרי מזון ובמיוחד פחמימות, יש לארוז ולאטום. לבסוף, תקנו צינורות, צנרת ופתחים בקירות. מקומות אלו מושכים נמלים ללחות וליצירת קן. ואם ביצעתם את כל זה ועדיים מצאתם נמלים ובמיוחד נמלים מעופפות, הזמינו מיד הדברת נמלים מקצועית שתיפטר מהן כמה שיותר מהר.

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח