ייעוץ חינם

055-970-5872

פרעושים בגינה

פרעושים בגינה – החרק הקטן שעוקץ בגדול

תכננתם לבלות בגינה הפרטית שלכם, עם כוס משקה מרענן, ספר טוב ומשחק עם הילדים. במקום זה אתם מרגישים שחרקים קטנים עוקצים אתכם, ולא נותנים לכם מנוחה. אותם חרקים הם הפרעושים, והם בהחלט צמאים לדם.

איך הגיעו פרעושים לגינה, האם ניתן למנוע את זה? ואיך מדבירים אותם בצורה יעילה? אנחנו מזמינים אתכם לגלות את התשובות כבר עכשיו.

 

מצאתם פרעושים בחצר?
מדביר מורשה כבר בדרך אליכם
ריסוס פרעושים עם חומרים מאושרים
הדברה בגינה של בית פרטי או בניין
רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה כלל ארצית

לבירורים והזמנות חייגו:
055-970-5872

פרעושים בגינה

 

עושים סדר – איך הגיעו פרעושים לגינה?

חיות מחמד – כולנו יודעים שחיות מחמד ופרעושים הולכים ביחד, בין אם נרצה את זה או לא. במידה וחיית המחמד שלכם לא מקבלת טיפול קבוע נגד מזיקים, הפרעושים ימצאו נחמה בין הפרווה החמימה שלה וימשיכו להתרבות שם.

חיות אחרות – במידה ואין לכם חיית מחמד, זה לא אומר שחיות אחרות לא מבקרות בחצר שלכם. זה יכול להגיע מחתולי הרחוב שקופצים לבקר, ואפילו ממכרסמים כמו עכברים וחולדות שנמצאים בסביבה.

מתוך האדמה – פרעושים אוהבים לשהות במקומות לחים וחמימים, כך שהם מתרבים במקומות שיש בהם חול, אדמה לחה, מתחת לעשבייה, מתוך האדמה ובין האדמה לבטון.

 

  לקבלת הצעת מחיר
  והדברה ייעוץ בחינם

   

  האם אפשר למנוע פרעושים בגינה? 3 דרכים להרחקת פרעושים

  1. טיפוח הגינה – שמרו על גינה מטופחת ונקייה לאורך כל השנה, בצעו גיזום לעשבייה והדשא, הימנעו מאשפה ולכלוך בסביבה, ואל תשאירו מקורות מזון ומים לחיות אחרות כמו חתולי רחוב, בעלי כנף ומכרסמים.

  2. טיפול מונע לחיות מחמד – השתמשו בחומרי הדברה המיועדים להגן על חיות מחמד מפני פרעושים ומזיקים אחרים, באופן קבוע ושוטף.

  3. בצעו הדברה מקצועיתהדרך היעילה ביותר להיפטר מפרעושים, זחלי פרעושים והגלמים שלהם היא באמצעות ריסוס והדברה על ידי חברת הדברה סנטר, שמחסלת ביעילות את הפרעוש בכל שלב במחזור החיים שלו.

   

  בעיה משותפת – מה עושים עם פרעושים בחצר בניין משותף?

  זהו את החרק – כדי להבטיח שההדברה תהיה יעילה ומתאימה, עליכם לוודא ולזהות באיזה סוג חרק מדובר. אפשר לצלם את הפרעושים ולהעביר את התמונות למדביר מוסמך, שיאשר לכם שמדובר בפרעוש.

  נקו את החצר – זה הזמן לארגן אספת דיירים ולהשקיע בטיפוח סביבת החצר המשותפת. זה כולל ניקוי כל העשבייה וגיזום הדשא שצמח, ובדיקה שאין בחצר ברזים דולפים, צינורות מטפטפים או כל סיבה אחרת שגורמת לאדמה להיות לחה באופן קבוע.

  הזמינו מדביר – מאחר ואין לכם שליטה מלאה בכל מה שקורה בחצר המשותפת, ואתם לא יכולים למנוע כניסה של חתולי רחוב למקום או שהייה של חיות מחמד אחרות, הדרך הטובה ביותר תהיה לבצע ריסוס מקיף לפחות פעם בשנה.

   

  איך להדביר פרעושים בגינה? כך עושים זאת המומחים

  1. ריסוס במקומות השהייה שלהם: פרעושים נמצאים במקומות מסוימים בגינה כך שאין צורך להתפזר, לבזבז זמן וחומרי ריסוס לשווא. המדביר יודע בדיוק היכן הם יעדיפו להתרכז, והוא יתמקד במקום שבו הם נמצאים.

  2. שאיבת הפרעושים: אם המדביר מצא כמות גדולה של פרעושים מרוכזים במקום אחד, ניתן לשאוב אותם ע"י שואב בעוצמה גבוהה. שיטה זו מתאימה גם במקרה שהם מסתתרים בין רהיטי הגינה או באזור שיש חפצים.

  3. שמירה על הסביבה והנפשות בבית: המדביר ישתמש בחומרי הדברה עם רמת רעילות נמוכה שפוגעת בפרעוש בכל שלב במחזור החיים שלו, תוך מתן הוראות ברורות של תוך כמה זמן אפשר לחזור לגינה ומתי חיית המחמד שלכם תוכל לחזור לשם בבטחה.

   

  מחיר הדברת פרעושים בחצר בית פרטי או בניין – כמה זה עולה?

  הדברת פרעושים טווח מחירים ממוצע
  הדברת פרעושים בגינה בגודל 50 מ"ר מרובע, כולל שטח מרוצף ושטח עם דשא 100-400 ₪
  הדברת פרעושים משולבת כולל בתוך הבית ובגינה ענקית בגודל עד 200 מ"ר 800-1,000 ₪
  הדברת פרעושים בחצר בניין משותף בגודל עד 100 מ"ר 500-700 ₪

   

  נכתב על ידי
  דני חכמון - מומחה להדברת מזיקים מספר רישיון 3029

  דני חכמון הוא מדביר מוסמך של חברת הדברה סנטר והוא מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים, רישיון הדברה מספר 3029.

  דני מדביר מוסמך למגזר הפרטי והעסקי, שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח