הדברה במטבח

תוכן עניינים

הדברת מטבח והדרך הנכונה להיפטר ממזיקים ומכרסמים

אחד המקומות שבהם נדרשת הדברה איכותית מעת לעת הוא המטבח. הדברת מטבח כוללת הדברת תיקנים, מכרסמים וחרקי מזון. זאת בנוסף למגוון מזיקים שעלולים להפוך את השהייה במטבח לבעייתית ולהשפיע על הבריאות של הדיירים. המדבירים של הדברה סנטר מתמחים במגוון רחב של שיטות הדברה. מהי בעצם הדברת מזיקים במטבח ומה המשמעויות שלה? מהם סוגי ההדברה וסוגי החרקים הקיימים? גלו כאן ועכשיו.

✔️ הזמינו הדברה במטבח עם מדביר מורשה
✔️ מחיר הכי זול – בהתחייבות
✔️ ריסוס למטבח ושימוש בפיתיונות ג'ל
✔️ הדברת מזיקים ולכידת מכרסמים במקום
✔️ אחריות על כל הדברה בכתב!
✔️ מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
055-970-5872

הדברת מטבח עם חומרים ירוקים

 

טיפול במזיקים במטבח והמשמעויות שלו

הדברת מטבחים כוללת ריסוס בארונות מטבח לחיסול מזיקים שחדרו למקום ולמניעת החדירה של מזיקים נוספים. הדברה במטבח מבוצעת בכמה שיטות. בין השאר, מדבירים מנוסים מדבירים מזיקים בעזרת ריסוס או באמצעות פיזור ג'ל. בנוסף, נדרשים בעלי הבית והדיירים בו לבצע לעיתים תיקונים שונים למניעת חדירה חוזרת של מזיקים.

 

ליצירת קשר השאירו פרטים

 

ריסוס בארונות מטבח או ג'ל – מה עדיף?

חדירת סוגים שונים של מזיקים לארונות המטבח עלולה להיות בלתי נעימה בעליל. מעבר לאי הנעימות הכרוכה בה, המזיקים עלולים לגרום גם לנזקים בריאותיים, אם הם חודרים לתוך מוצרי מזון מסוגים שונים. בדרך כלל, השיטה הטובה ביותר להדברה יעילה היא הדברה בארונות מטבח באמצעות ג'ל. מפזרים את הג'ל במקומות שאותם קובע המדביר, ומניחים למזיקים עצמם לשאת אותו לתוך הריכוז המשמעותי שלהם. בהמשך, כל מה שצריך לעשות הוא לנקות את החרקים המתים. ריסוס מטבח הוא שיטת הדברה נוספת, שאפשר לעשות בה שימוש בנוסף או במקביל להדברה באמצעות ג'ל. עם זאת, במקרים רבים מדבירים מעדיפים לא לרסס את הבית ולהסתפק בשימוש בג'ל להדברת חרקים על מנת לא להפריע לשגרה של בני הבית.

 

איך מדבירים סוגים שונים של מזיקים במטבח?

סוגים שונים של מזיקים דורשים התייחסות שונה וסוג הדברה שונה. בשורות להלן נביא דוגמאות של מזיקים עיקריים במטבח, שיטות הדברה וחומרי הדברה יעילים:

סוג המזיק שיטות ההדברה חומרי הדברה
תיקנים שיטת ההדברה הנפוצה עבור תיקנים היא ריסוס. רצוי לרסס באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה שלא יגרמו נזק לדיירים וחיות המחמד בבית. שיטה נוספת היא הדברת ג'וקים בעזרת פיזור פיתיונות ג'ל. ריסוס בחומרים ידידותיים לסביבה, פיזור ג'ל
מכרסמים ההעדפה בדרך כלל היא לסלק את המכרסמים ולא להרוג אותם. פיזור מלכודות במסלולי התנועה שלהם היא השיטה הטובה ביותר. במקרים מסוימים ניתן לפזר גם פיתיונות רעילים. בנוסף, חשוב לבצע תיקונים ולחסום את פתחי הכניסה של המכרסמים הביתה. מלכודות, פיזור פיתיונות רעילים בתיבות האכלה
עשים הדרך להדביר עש היא לפזר חומרי הדברה מתאימים באזורים שבהם הוא נמצא. ואולם שמירה על ניקיון ומניעת חדירה של עש הביתה באמצעות רשתות על דלתות וחלונות, בעיקר בבתים עם גינה וחצר. חומר נגד עש בארונות בגדים, מלכודות פורומון ללכידת עש
חרקי מזון חרקי מזון חודרים לתוך שקיות ואריזות מזון שאינן סגורות כהלכה. זורקים את שקיות המזון הנגוע, מרססים באמצעות חומרים שקוטלים את החרקים הבוגרים ומפזרים מלכודות פורומון ללכידת חרקי מזון שעדיין נמצאים במקום. בנוסף, יש לשפר את אופן האחסון של המזון בארונות המיועדים לכך. מלכודות פורומון, חומרי הדברה ושיפור איטום של אריזות מזון, בעיקר מזון יבש.

בחירה נכונה של סוג ההדברה הן במטבחים והן במקומות נוספים בבית או בעסק מהווה מרכיב משמעותי בהצלחת ההדברה. אם יש לכם עניין בביצוע הדברת מזיקים יעילה, אתם במקום הנכון. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים של הדברה סנטר יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הבעיה ויאתרו את המקומות שבהם מתרכזים הזיקים השונים. בהמשך תבוצע הדברה בהתאמה לסוג המזיק ולחומרת הבעיה.

תוכן עניינים

צור קשר

חדש באתר

אזורי שירות

לקוחות ממליצים